Kreditus ima ne tik studentai

Kreditas pragyvenimo lėšoms – tai skamba labai studentiškai, nes būtent studentams anksčiau ir buvo akcentuojamas bei siūlomas toks sprendimas. Iš tiesų, jaunam žmogui atvykusiam studijuoti į kitą, greičiausiai didesnį, miestą yra sunku pragyventi, o ypač kai atsiranda daugiau pagundų išlaidoms. Deja, pastaruoju metu su panašiomis bėdomis susiduria ir vyresni žmonės, kuriems tenka keisti gyvenamąją vietą, ar darbovietę.

Praradus darbą valgyti vis tiek norisi

PaskolosBene dažniausiai pragyvenimo išlaidos kelia rūpesčių tuomet, kai prarandate darbą ar dalinai sumažėja Jūsų pajamos. Išlaidas ne visuomet yra kaip sumažinti, ypač kas liečia maisto produktus, komunalines paslaugas ar nuomą, ypatingai Vilniuje ar kituose didesniuose miestuose. Kol rasite naują darbą gali praeiti mėnuo ar net daugiau, o per tą laiką, tikėtina, atsiras įvairių skolų (jei neturite santaupų), todėl vėl įsivažiavus į darbą, pradėjus gauti pajamas yra keli keliai. Vienas jų – palaipsniui atsiskaitinėti su visais, kam esate skolingi. Tačiau tai nėra labai patogu, gali būti sunku suderinti su visais panašias skolos grąžinimo sąlygas, tuo tarpu paėmus kreditą ir grąžinus visas skolas iš karto bei pasiliekant tik vieną skolą – kreditą, yra kur kas paprasčiau ir, neretai, pigiau, tad atsidūrusiems tokioje situacijoje rekomenduojame ją spręsti kaip gelbėjimo ratą pasiimant kreditą. Tačiau reikia įvertinti, jog kreditas taip pat apriboja Jūsų lėšas gana ilgą laiką.

Keičiant gyvenamąją vietą

Keičiant gyvenamąją vietą atsiranda begalės naujų išlaidų, pradžioje gali būti sunku adaptuotis, o jei dar pajamos gana mažos, viskas labai pasijunta. Nuolat justi pinigų stygių – nejauku ir gali būti morališkai labai sunku, todėl kartais verčiau yra pasiskolinti bent nedidelę pinigų sumą ir galbūt jos net neišleisti, tačiau būti ramiems, kad pinigų nepritruks perkant naujus baldus, atliekant remontą ar netgi tiesiog bandant pragyventi naujame mieste, kur naujos kainos, nauji maršrutai ir daugiau klausimų nei atsakymų.

Skolintis pragyvenimui nėra nesėkmingo gyvenimo ženklas, tai labiau ženklas, jog pradedate kažką keisti ir žinote, ko Jums trūksta iki sėkmingo rezultato, todėl kreditas gali Jums pagelbėti.

Kreditų bendrovės būna išradingos

Kreditų bendrovės pastaruoju metu gali stebinti savo išradingumu. Ir tai tikrai toli gražu ne tik blogąja prasme, bet ir gerąja savo klientams. Tai įvairios akcijos, specialūs pasiūlymai ir ypatingos galimybės klientams, apie kurias anksčiau niekas net nepamąstė.

Ne tik mėnesio įmokos

PaskolosKalbėdami apie kreditų grąžinimą dažniausiai pagalvojame apie kas mėnesį mokamas įmokas, nes tai yra patogu ir populiaru. Tokį metodą siūlo kone kiekviena bendrovė, tačiau Lietuvoje siūlomas ir savaitinių įmokų surinkimas. Taip suma atrodo mažesnė, o jei pajamos gaunamos kelis kartus per mėnesį ar nereguliariai (pavyzdžiui dirbantiems savarankiškai) – toks sprendimas yra labai patrauklus. Dar kitos bendrovės siūlo vienkartinį grąžinimą, tai yra, po nustatyto termino turite sumokėti ir pasiskolintus pinigus, ir palūkanas.

Grynieji pinigai

Nors akcentuojamas mokėjimo kortelių ir e-sąskaitų patogumas bei patikimus, vis dar dalis žmonių negali išsiversti be grynųjų. Dėl to kai kurios bendrovės siūlo skolintis grynaisiais pinigais patogiose žmonėms vietose. Ypač patraukliai atrodo pasiūlymas gauti grynųjų tiesiog savo namuose (taip pat ir grąžinant lėšas grynaisiais į Jūsų namus atėjusiam atstovui), tačiau tai papildomai apmokestinama paslauga, kuria galbūt verta pasinaudoti judėjimo sutrikimą turintiems asmenims.

Nemokami kreditai

Tai bene populiariausia akcija, kuria viliojami nauji (akcija galioja tik pirmą kartą) klientai. Pirmas kreditas nemokamai tai yra nulinės palūkanos, jokių administravimo, sutarties sudarymo mokesčių, todėl kiek pasiskolinate, tiek ir grąžinate. Tiesa, negalima sakyti, kad tai išradingos kredito bendrovės sprendimas, kadangi šis pasiūlymas puikiai žinomas daugumai.

Atidėjimas vos per sms

Būna, jog paskolos laiku grąžinti nepavyksta. Jei tiesiog nesumokėsite – Jūsų lauks delspinigiai, neigiama kredito istorija ir t. t., tačiau kai kurios kreditų bendrovės siūlo sprendimą – atidėti paskolos mokėjimą. Vienur tai gali būti nemenkas dokumentų pildymas, kitur gali užtekti vos vienos SMS žinutės. Modernu, paprasta ir patogu.

Kaip matote, kreditų bendrovės turi ką pasiūlyti savo klientams, nestovi vietoje ir nuolat tobulėja, todėl skolindamiesi pasidomėkite, ką gali Jums pasiūlyti viena ar kita kreditų bendrovė, kokios naudos, be suteiktos paskolos, dar galite tikėtis pasirinkę konkrečią įmonę, teikiančią kreditus.