Naudotas automobilis su paskola

Perkant naudotą automobilį dažniausiai bandoma apsieiti savomis santaupomis, tačiau pastaruoju metu vis daugiau žmonių atrado galimybę net ir ne pirmus metus keliais riedančią transporto priemonę įsigyti lizingu arba su paskola.

Automobilių lizingas yra daugiau orientuotas į naujesnius automobilius, kurių amžius iki 5 metų, tuo tarpų neturintis galimybės net lizingu įsigyti tokio naujo automobilio ieško būtų įsigyti kiek senesnį, pigesnį automobilį bei ieško būdų kaip tai padaryti ne vien tik turint santaupų. Šioje situacijoje naudinga yra paskola automobiliui.

Kreditas automobiliuiKaip rašoma www.paskola23.lt/apie-mus/, paskola automobiliui nuo lizingo skiriasi ganėtinai daug. Visų pirma, paskola reiškia, jog Jums nereikia turėti pradinio įnašo, kuris būtinas perkant lizingu. Antras dalykas, lizingo keliami reikalavimai dažniausiai riboja ir automobilio amžių (gana stipriai), ir jo vertę (turi būti vertingesnis nei nustatyta bendrovės suma), o kur dar privalomi reikalavimai dėl papildomo draudimo, ribota pasirinkimo laisvė (automobiliai tik iš tam tikrų įmonių ar įgaliotų atstovų). Taigi, paskola kur kas lengvesnis, nors galbūt ir kiek brangesnis būdas įsigyti automobilį.

Pavyzdžiui, jei Jus dominantis automobilis kainuoja 3000 eurų ir yra 10 metų senumo, lizingu jo įsigyti, ko gero, nepavyks. Net jei kuri bendrovė ir sutiks lizinguoti tokią transporto priemonę, tikėtina reikės bent 15-20 proc. dydžio pradinio įnašo (450-600 eur), teks pasirūpinti KASKO draudimu visam lizingo terminu, o tai reiškia ir įrengti atitinkamo lygio signalizaciją ir t. t.

Imant paskolą minėtu atveju tereikės sudaryti paskolos sutartį 3000 eurų sumai, kuri bus padalinta sutartam terminui. Visai kaip ir automobilių lizingo atveju, automobilių paskolos terminas gali siekti netgi 5 metus ar dar daugiau. Padalinus minėta sumą tokiam laikotarpiui tikrai neatrodo labai daug.

Naudotas automobilis su paskola – išeitis tiems, kurie neturi pakankamų lėšų naujam automobiliui įsigyti, tačiau turi siekį atnaujinti savo transporto priemonę, įsigyti tokią, kurį labiau atitiktų jų poreikius ir būtų patvaresnė, ekologiškesnė ir / ar saugesnė. Paskolos automobiliams suteikia puikiais galimybes mažesnių pajamų gavėjams užtikrinti komfortiškas keliones.