Paskolos ir kreditorių palyginimas

Paskolos ir kreditorių palyginimas

Paskolos ir kreditorių palyginimas. Greita paskola – tai vienkartinis, trumpalaikis kreditas, kuris padeda žmonėms palaikyti finansinį stabilumą, kai pritrūksta pinigų sąskaitoms apmokėti ar kitiems būtiniems mokėjimams atlikti nesulaukus darbo užmokesčio. Dažniausiai greitosios paskolos suma būna nedidelė 100 – 500 EUR. Idealiu atveju, toks kreditas turėtų būti padengtas kaip įmanoma greičiau, sulaukus atlyginimo. Greitųjų paskolų paslaugos yra suteikiamos labai greitai ir patogiai, tačiau jos nėra pigios. Tokių kreditų palūkanos ir taikomi mokesčiai yra gerokai didesni nei pavyzdžiui būsto ar kitų ilgalaikių paskolų, kai kredito suma yra daug didesnė. Nors greitasis vartojimo kreditas turėtų būti trumpalaikis, tačiau skolinimo bendrovės suteikia galimybę atidėti mokėjimo terminą. Tai nėra geras sprendimas kadangi už kiekvieną pratęsimą yra taikomas nemažas mokestis, o grąžintina paskolos suma auga.

Paskolos ir kreditorių palyginimas

Paskolos ir kreditorių palyginimas

Kas yra greitieji kreditai?

Greitieji kreditai internetu yra trumpalaikės vartojimo paskolos (iki 5 metų), kurias galima gauti nenurodant paskolos naudojimo paskirties, neužstatant turto ar nemokant pradinio įnašo. Tokias paskolas suteikia ne bankai, o smulkiųjų vartojimo kreditų bendrovės, turinčios teisę vystyti tokią veiklą. Tokių paskolų pagrindinis privalumas – greitis ir lankstumas. Paskola dažniausiai suteikiama per 15 min arba per kelias valandas. Besiskolinantis asmuo laisvai gali pasirinkti sumą, kuri yra reikalinga ir laikotarpį, per kurį nori grąžinti paskolą. Tačiau tokios paskolos yra žymiai rizikingesnės, todėl dažniausiai joms taikomos didelės palūkanos ir papildomi sutarties sudarymo mokesčiai. Neretai vėluojantiems grąžinti paskolą laiku už pradelstas dienas skaičiuojami delspinigiai.

Paskolos ir kreditorių palyginimas – grąžinimo laikotarpio pratęsimas

Iš kitos pusės, dauguma greitųjų kreditų bendrovių suteikia savo klientams galimybę prasitęsti paskolos laikotarpį ir taip atidėti arba sumažinti įmoką. Už mokėjimo termino pratęsimą paprastai taikomas papildomas mokestis. Visus šiuos faktorius turite įvertinti prieš imdami paskolą iš konkrečios bendrovės. Norėdami pasirinkti geriausią variantą turite palyginti bent kelių skirtingų bendrovių pasiūlymus ir įvertinti ne tik suteikiamos paskolos dydį, palūkanas, bet taip pat visus papildomus mokesčius.

Per kiek laiko suteikiamas greitasis kreditas

Greitieji kreditai suteikiami kiekvienu atveju skirtingai. Dažniausiai greitieji kreditai suteikiami per 15 minučių po registracijos mokesčio pervedimo ir paraiškos patvirtinimo pavedimu (dažniausiai registracijos mokesčio patvirtinimo suma yra 0,01 ct). Mūsų svetainėje pateiktose bendrovėse greitieji kreditai suteikiami nuo 15 minučių iki 48 valandų laikotarpyje, o sumos atitinkamai svyruoja nuo kelių šimtų iki keliasdešimt tūkstančių eurų.

Greitieji kreditai nedirbantiems – ar įmanoma

Greitieji kreditai nedirbantiems asmenims bendrąja tvarka neišduodami. Tokiu atveju patariama kreiptis tiesiogiai į kredito bendrovę. Dažniausiai greitieji kreditai suteikiami dirbantiems ir 18-22 metus turintiems asmenims. Kiekviena kompanija pasirenka savo amžiaus cenzą, kuriuo nustato nuo kokio amžiaus asmenims bus suteikti greitieji kreditai.

Privalu žinoti teikiant paraišką greitajam kreditui gauti

Visuomet planuojant naudotis kredito bendrovių teikiamomis paslaugomis verta žinoti, jog prieš imdamas kreditą turite įsitikinti, kad “nešoksite aukščiau bambos” ir neimsite tokios sumos, kurios neturėsite galimybės gražinti. Visuomet būtina įvertinti savo finansines galimybes. Didžiojoje dalyje kredito bendrovių pinigai internetu išduodami per 15 minučių po registracijos mokesčio pervedimo (jis dažniausiai būna laikomas Jūsų turimos sąskaitos autentiškumo įrodymas ir siekia 0,01 ct dydį). Primename, kad asmenys turi būti 18-22 metų amžiaus ir dirbantys. Kiekvienu atveju visuomet rekomenduotina kreiptis tiesiai į kreditų davėjus, kadangi bendrovės visuomet pasirengusios įvertinti kiekvieną atvejį individualiai.

Ar verta imti greitą paskolą/kreditą

Neretai susiduriame su įvairiomis situacijomis kai patiriame neplanuotų išlaidų ir prireikia nedidelės sumos pinigų, tačiau vykti į bankus nėra ūpo, nes ilgas procesas ir ne visada esanti galimybė suderinti patogų laiką apkartina situaciją. Tokiu atveju būtent greitieji kreditai yra sprendimo būdas. Bet kuriuo atveju, sprendimą priimate Jūs.

Paskolos ir kreditorių palyginimas – Vartojimo kredito kainos metinė norma

BVKKMN – bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma. Tai matematinis finansų institucijų matavimo metodas, sukurtas apskaičiuoti visą ilgalaikės paskolos kainą – palūkanas, įmokų mokėjimo mokesčius ir administracines išlaidas, kurias klientas turėtų sumokėti imdamas paskolą ilgiau nei vieneriems metams.

Kada greitoji paskola naudinga

Greitasis vartojimo kreditas jokiu būdu neturėtų būti pirmas pasirinkimas, sprendžiant finansinius sunkumus. Nors „įsiskolinimų krizė“ jau baigėsi, daugelis žmonių vis dar kenčia neatsakingo skolinimosi padarinius. Greitosios paskolos galimybę reikėtų svarstyti tik tuo atveju, kai išnaudoti visi kiti piniginiai resursai ir yra neatidėliotinų mokėjimų, kuriuos reikia atlikti siekiant išvengti finansinių nemalonumų. Gyvenimiškose situacijose pasitaiko išskirtinių atvejų, kai vertėtų imti greitąjį kreditą. Kaip pavyzdys galėtų būti neplanuotai atsiradusios sąskaitos. Net ir esant tokiai situacijai, prieš imant greitąją paskolą visų pirma reikėtų susisiekti su įmonėmis ar asmenimis, kuriems turite sumokėti. Paaiškinę situaciją galite atrasti abiem pusėms palankų sprendimą ir išvengti skolinimosi. Taigi, prieš skolinantis, visuomet ieškokite kitų sprendimų, kurie padėtų susidoroti su patiriamomis problemomis.

Sankcijos, kurios taikomos negrąžinus paskolos

Mokėjimai už greitąjį kreditą visuomet turi būti atliekami laiku, grąžinama visa reikalinga pinigų suma. Informacija skolinimo bendrovių palyginimo puslapyje yra pateikiama su prielaida, kad kreditas bus grąžintas laiku. Kredito įmonių sąlygos, dėl laiku negrąžintos paskolos, skiriasi. Vėluojant grąžinti paskolą, už kiekvieną dieną yra skaičiuojamos palūkanos, taip pat gali būti pritaikytos papildomos, tam tikro dydžio baudos. Jei paskolos grąžinimas uždelsiamas pakankamai ilgai, skolinimo bendrovė gali imtis tam tikrų teisinių veiksmų dėl skolos išieškojimo. Palūkanos, papildomi mokesčiai bei sankcijos taikomos dėl skolos negrąžinimo tarp kreditus teikiančių įmonių gali skirtis. Šią informaciją įmonės klientas turi patikrinti dar prieš imdamas paskolą.

Paskolos įmokos kiekvieną mėnesį yra automatiškai pervedamos iš kliento asmeninės banko sąskaitos kreditoriui. Tačiau jei mokėjimo dieną sąskaitos likutis yra nepakankamas mokėjimui padengti, klientui pritaikomi papildomi mokesčiai, skaičiuojamos palūkanos. Jei manote, kad Jums gali kilti sunkumų padengiant kreditą, nedelsiant susisiekite su skolinio bendrovės specialistais. Priešingu atveju, sutarties sąlygų nesilaikymas gali sugadinti Jūsų kredito istoriją ir sukelti papildomų nuostolių.

Prieš imant kreditą internetu naudinga žinoti

Paskolų teikimo internetu sistema leidžia smulkaus vartojimo kreditą internetu gauti per keliolika minučių. Tam tereikia užpildyti paraišką pasirinktoje bendrovėje nurodant kredito rūšį, norimą sumą ir paskolos grąžinimo terminą. Taip pat pildant paraišką pateikiami asmeniniai duomenys. Tapatybei ir banko sąskaitai patvirtinti daromas 0,01 Eur pavedimas į bendrovės sąskaitą. Gavusi Jūsų paraišką įmonė patikrina jūsų kredito istoriją ir priima sprendimą ar suteikti paskolą. Tiek imant paskolą internetu, tiek bet kurį kitą kreditą galima būtų vadovautis keliais bendro pobūdžio patarimais.

Visų pirma, nesiskolinkite daugiau negu reikia. Skolinti pinigai kainuoja, už juos skaičiuojamos palūkanos, todėl jeigu nesate tikri, geriau skolinkitės mažesnę sumą. Prieš imdami paskolą taip pat tiksliai išsiaiškinkite, kiek kainuos Jūsų paskola. Visos internetu paskolas teikiančio bendrovės pateikia skaičiuokles, kuriomis naudojantis galima apskaičiuoti kiek sumokėsite palūkanų per Jūsų pasirinktą laikotarpį ir kokia bus Jūsų mėnesio įmoka. Skaičiuodami paskolos kainą nepamirškite perskaityti visų taisyklių, pateikiamų įmonės tinklapyje ir įvertinkite, kiek gali kainuoti paskolos vėlavimas.

Taip pat pasidomėkite, kokius papildomus mokesčius bendrovė taiko už sutarties sudarymą. Kai kurios paskolas internetu teikiančios bendrovės pirmą kartą besiskolinantiems siūlo pirmą paskolą be pabrangimo, tačiau dažnai būna ribojama suma kurią galite skolintis tokiomis sąlygomis ir laikotarpis, per kurį reikia grąžinti kreditą. Pasidomėkite tokiais pasiūlymais. Galbūt Jūs atitinkate bendrovės keliamus reikalavimus tokiai paskolai gauti. Tai leistų pasiskolinti pinigų be pabrangimo. Tačiau nepamirškite detaliai susipažinti su visomis tokio pasiūlymo sąlygomis ir atidžiai jas išnagrinėkite.

Paskolos ir kreditorių palyginimas – Kaip išsirinkti geriausią paskolų bendrovę

Universalaus recepto, kaip išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą ir patikimiausią bei geriausią bendrovę, nėra. Kiekviena situacija yra skirtinga, todėl tik Jūs galite priimti tinkamiausią sprendimą. Svarbiausias patarimas – neskubėkite. Dažniausiai klaidingi pasirinkimai padaromi dėl didelio skubėjimo ir nepakankamo įsigilinimo į situaciją. Suprantama, jeigu nutiko nemaloni situacija, dėl kurios greitai prisireikė pinigų, skubama kuo greičiau problemą išspręsti. Tačiau net ir tokioje situacijoje skirkite bent kelias minutes bendrovių analizei ir palyginimui.

Nesirinkite pirmo pasitaikiusio varianto. Galite pasinaudoti kreditai.info pateikiama informacija ir palyginti kelias skirtingas bendroves. Apsibrėžkite, kokios paskolos Jums reikia ir rinkitės bendrovę pagal tai, kokioje veikloje jos specializuojasi. Jeigu Jums reikalinga labai nedidelė pinigų suma, pasidomėkite bendrovėmis, teikiančiomis kreditus SMS žinutėmis. Paprastai tokiems kreditams gauti taikoma supaprastinta paskolos išdavimo procedūra. Jeigu Jums reikalinga didesnė, labiau specializuota paskola, rinkitės bendroves, teikiančias paskolas iki 15000 Eur. Kompanijos, kurios specializuojasi didesnių kreditų rinkoje gali taikyti mažesnes palūkanas, procedūra gali būti šiek tiek sudėtingesnė ir Jūsų kredito reitingo vertinimas griežtesnis, tačiau kaip privalumą Jūs galite gauti mažesnes palūkanas ir palankesnes kredito grąžinimo sąlygas. Ieškote kredito automobiliui arba turite automobilį ir galite jį užstatyti? Pasidomėkite tokias paslaugas siūlančiomis bendrovėmis ir jų suteikiamomis sąlygomis.

Kriterijai leidžiantys apsispręsti lengviau

Kiekviena paskola ar kreditas yra finansinis įsipareigojimas. Sudarę sutartį Jūs kiekvieną mėnesį turėsite mokėti nustatyto dydžio įmokas. Nesilaikant šių sąlygų gresia baudos, taip pat galima sugadinti savo kredito istoriją. Prieš imdami paskolą užduokite sau klausimą, ar sugebėsite šią paskolą grąžinti. Jeigu turite stabilias pajamas kurių dalį galite skirti paskolai mokėti, tuomet atsakymas aiškus. Tačiau jeigu turite finansinių problemų, neturite nuolatinių pajamų gerai apsvarstykite, ar tikrai reikalinga paskola. Ar žinote, iš kur paimsite pinigų kiekvieną mėnesį, kuriuos reikės pervesti paskolą suteikusiai bendrovei. Jeigu nežinote, tuomet pagalvokite dar kartą. Negalėjimas laiku įvykdyti finansinių įsipareigojimų gali įklampinti į dar didesnes skolas. Nepriimkite sprendimų skubotai ir skolinkitės atsakingai.

Ar galimas paskolos grąžinimo atidėjimas

Daugelis greitųjų kreditų bendrovių suteikia galimybę pratęsti paskolos grąžinimą. Žinoma, tai Jums kainuos, bet bus tikrai geresnė išeitis nei manymas, kad vienas mėnuo nieko nepakeis. Prieš pratęsdami mokėjimą, išsinagrinėkite jo sąlygas, kad vėlgi, neliktumėte nustebę naujais, nematytais mokesčiais. Jei jau turite finansinių įsipareigojimų kitose įmonėse, tačiau nesate nepataisomas skolininkas, yra galimybė pasinaudoti refinansavimo paslauga. Kai kurios, greitas paskolas teikiančios įmonės, gali perimti Jūsų kreditus ir juos sujungti į vieną ar leisti papildomai pasiimti dar vieną kreditą, taip sudarant patogesnius mokėjimus ir, galimai, mažesnes palūkanas.

Situacijos, kada paskolos naudinga atsisakyti

Net jei pinigų tikrai labai stinga, greitieji kreditai – ne visada geriausia išeitis pabėgti nuo finansinės atsakomybės. Turite suprasti, kad paskola – tai įsipareigojimas, į kurį turite žvelgti atsakingai. Jei šiuo metu nedirbate arba esate studentas ir manote, kad greita paskola padės atsistoti ant kojų – pagalvokite, iš kur gausite pajamų, kurios leis grąžinti paskolą ir sumokėti palūkanas. Žadate išvažiuoti dirbti svetur, turite visus dokumentus, o Jums reikia vos kelių šimtų eurų kelionės bilietui? Taip, šiuo atveju paskola tinkama.

Paskolos ir kreditorių palyginimas – apgalvotas sprendimas

Tačiau jei neįsivaizduojate, ką veiksite artimiausiu metu ir tik geriausių norų vedami tikitės, jog tai išgelbės Jus šiandien, o apie ateitį pagalvosite rytoj, bėkite nuo greitos paskolos kuo greičiau! Nesugebėdami jos grąžinti, įbrisite į naujas skolas, kurios bus milžiniškos, o paskolą suteikusiai įmonei bus nė kiek neįdomu, su kokiais sunkumais susiduriate. Jus domina paskola būstui ar kreditas naujam automobiliui? Apgalvokite, ar sąlygos tikrai Jus tenkina, nes įsipareigojate itin ilgam laikui, o būsto paskolos skaičiuoklė rodys tikrai nemažas mėnesines įmokas bei palūkanas. Jei Jūsų atlyginimas svyruoja ir nesate tikri dėl savo padėties ateityje, verčiau palaukite ar kreipkitės į bankus, kurie galės pasiūlyti optimalesnį variantą bei suteiks realų, nuoširdų patarimą, leisiantį suvokti tikrąją Jūsų situaciją.

PaskolosGreitos.lt

About the author